Tipard Video Enhancer 9.2.18 Multilingual » ExSite PREMIUM
Tipard Video Enhancer 9.2.18 Multilingual
Tipard Video Enhancer 9.2.18 Multilingual
Tipard Video Enhancer 9.2.18 Multilingual | 37 MB

Wzmacniacz tipard video zapewnia ulepszone funkcje wideo, aby ułatwić państwu proces poprawy jakości wideo. Z tego wspaniałego funkcji, można poszerzyć wideo na dowolnej wyższej rozdzielczości. Na przykład, można podnieść 480p na 720p, 720p do 1080p 1080p do 4K


Wszystko dla poprawy jakości życia
wideo poprawa balansu kolorów i rozdzielczości nawet wideo de-drżenie
do edycji wideo z obsługą 3D/Crop/efekt/ znak wodny
, aby obrócić wideo w dowolnej perspektywy
film na fragmenty w dokładny czas zakresu
do konwersji wideo w formacie 4K uhd z wideo 1080p HD wideo
jedno kliknięcie, aby poprawić jakość wideo o wysokiej rozdzielczości automatycznie
Ekskluzywnych rozdzielczość dla filmów w wysokiej rozdzielczości na podstawie analizy sąsiednich klatek i usuwać elementy do poprawy.
Aby zoptymalizować jasność i kontrast, aby dostosować wideo w najbardziej odpowiedni balans kolorów, co lżejsze elementy jaśniejsze, a ciemne ciemniejsze.
Aby usunąć wideo hałasu nakręcić film, i nigdy nie można przeciwko wideo hałas, nieoczekiwane kolory w filmie, jak "śnieg" i "punkt".
, Są one automatycznie zwiększają
problem, chcesz zwiększyć
jest zbyt poważna, aby ustawić kamerę? Aby usunąć ruchome rzeczy i rozmycia twojej uwagi? Zbyt ciemny? Zaświecić? Drży wideo? Zbyt wiele przypadków wpływa na jakość obrazu, więc trudno, aby uzyskać doskonałe filmy bez powiększenia wideo proces, nawet dla profesora i fotografa. Aby uzyskać efekt sen jest oprogramowanie dla poprawy jakości wideo pozwala dostosować jasność, kontrast, nasycenie, usuwania przeplotu i objętości funkcja działania z łatwością. Również w celu zmniejszenia drgań ruchu, aby uzyskać wyższą jakość.
Aby poprawić strzelanie problemy
, aby dostosować wideo z wieloma funkcjami edycji
, aby poprawić jakość wideo, to Wzmacniacz wideo program oferuje Ci wiele funkcji dla personalizację wideo, takie jak filmy-Wielkość klatki wideo, wideo, tekst i tak dalej. Z tym wzmacniacz wideo, można obracać obraz w odpowiednim kierunku, aby cieszyć się nimi na urządzeniach przenośnych, takich jak iPhone SE zdjęcia 6S/6s plus/6/6 plus/5s/5/4S/4, iPad pro/iPad Mini4/iPad air / iPad i iPod, edytować wideo z ustawieniami 3D do odtwarzania na domowym kinie, przycinanie wideo w najbardziej odpowiednie efekty wizualne, znaki wodne, wideo wzbogacić je i naprawić wideo w dokładny zakres czasu, aby bez rezerwacji.
Konfiguracja wideo
do konwersji wideo w formacie 4K/HD-1080p
oprócz poprawy Wideo Program do poprawy jakości wideo, który pozwala konwertować pliki wideo. Możesz przekonwertować dowolny format wideo do MP4, mov, Avi, μv, WMV i tak dalej. Potężny Wzmacniacz sygnału wideo oprogramowanie obsługuje 4K H. 265/hevc wideo 4K w standardzie H. 264/MPEG-4 AVC, 4K Wideo MPEG-4, Format WebM, vp8 i Kodek 4K formacie DivX, DivX-Format WebM vp9 lub 4K, 4K w formacie H. 264 w rozdzielczości 4K TC AVI Wideo, kamery 4K, 4K i H. 264 w formacie FLV wideo w formacie 4K, 4K na YouTube. Ponadto, można wyodrębnić audio z wideo i zapisać je w dowolnym formacie, jak AAC, MP3, WAV itp., w zależności od potrzeb.
Okna 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 165  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler