Wolfenstein II: The New Colossus (2017) VOKSI / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Wolfenstein II: The New Colossus (2017) VOKSI / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 26-10-2017, 16:51  GRY / PC
Wolfenstein II: The New Colossus (2017) VOKSI / Polska Wersja Językowa


Wolfenstein II: The New Colossus (2017) VOKSI / Polska Wersja Językowa


Opis:

Kolejna odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin, kontynuująca wątki rozpoczęte w poprzedniej części serii. Tym razem B.J. Blazkowicz rozprawia się z nazistami na terenie okupowanych Stanów Zjednoczonych.

Akcja Wolfenstein II: The New Colossus rozpoczyna się po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części serii, a dokładnie - w 1961 roku. Wybudzony ze śpiączki B.J. Blazkowicz i jego przyjaciele trafiają na teren okupowanych przez nazistów Stanów Zjednoczonych. Z uwagi na terror, jaki Niemcy (z Frau Engel na czele) sieją w Ameryce, protagoniście nie pozostaje nic innego, jak ponownie chwycić za broń i stanąć do walki z agresorem. Na szczęście Blazkowicz i jego świta nie są sami - pomagają im Horton oraz Grace, czyli liderzy miejscowego ruchu oporu.

Należy odnotować, że podobnie jak wcześniejsza gra z cyklu, opisywana pozycja prezentuje alternatywną wersję historii, w której Niemcom udało się opracować i wykorzystać na polu bitwy Wunderwaffe - cudowną broń, jaka zapewniła im zwycięstwo w II wojnie światowej.

Opis Uploadu:

Waga: 41.75 GB
Zawartość: pliki gry, crack
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Skopiuj zawartość folderu "Crack_CodexEmu" do folderu z grą.
3. Graj (zmiana języka w steam_emu.ini - zmieniamy english na polish).


Download:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 628  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler