Children of Zodiarcs: Collector's Edition (2017) GOG » ExSite PREMIUM
Children of Zodiarcs: Collector's Edition (2017) GOG
Dodał: Vanisz   Data: 19-07-2017, 11:48  GRY / PC
Children of Zodiarcs: Collector's Edition (2017) GOG


Children of Zodiarcs: Collector's Edition (2017) GOG


Opis:

Children of Zodiarcs to wydane na platformę PC Windows taktyczne RPG z turowym systemem walki. Gra powstała w studiu Cardboard Utopia, założonym przez ludzi, którzy wcześniej pracowali przy takich tytułach jak Eternal Darkness, Assassin's Creed Brotherhood, The Warriors czy Far Cry 3.

Akcja gry toczy się w uniwersum fantasy zdominowanym przez Imperium Toran, które swoją pozycję uzyskało dzięki prastarym maszynom znanym jako Zodiarcs, pozostawionym przez dawno wymarłą cywilizację. Kampania rozgrywa się głównie w mieście Torus, będącym stolicą tego mocarstwa.

Fabuła koncentruje się na grupie złodziei, której każdy członek wiele wycierpiał z powodu Imperium. Gang zostaje przyłapany na próbie obrabowania jednego z najbogatszych szlachciców w kraju, co ściąga bohaterom na głowy straż miejską, konkurencyjne grupy przestępcze, a nawet klan kanibali.

Opis Uploadu:

Waga: 1.49 GB
Zawartość: instalator, artbook, soundtrack
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Download:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 252  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler