Battlestar Galactica Deadlock(links update) [v 1.0.41 + 2 DLC] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC] » ExSite PREMIUM
Battlestar Galactica Deadlock(links update) [v 1.0.41 + 2 DLC] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]
Dodał: gamers   Data: 25-07-2018, 21:07  GRY / PC
Battlestar Galactica Deadlock(links update) [v 1.0.41 + 2 DLC] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]
Battlestar Galactica Deadlock [v 1.0.41 + 2 DLC] (2017) PC | CODEX |Size: 5.32 GB
Rok wydania: 2017
Gatunek: strategia (TBS), symulator, przestrzeń, 3D
Twórca: Black Lab Games
Wydawnictwo: Slitherine Ltd.
Wersja gry: wydanie 1.0.41
typ: Licencja
Język: Multi
Język głosowy: angielski
Tablet: Jest obecny (CODEX)


Opis :
Gra Battlestar Galactica Deadlock wysyła cię do serca Pierwszej Wojny Cylonów - aby doświadczyć umiejętności taktycznych w wielkich bitwach 3D. Przejmiesz kontrolę nad Flotą Kolonialną, latającą stocznią "Daedalus" i otrzymasz szansę na pozbycie się dwunastu kolonii zagrożenia Cylon. Twórz floty, bronić sojuszu Kworum i przygotuj się na zanurzenie w zawiłościach konfliktu, w którym rozstrzygnie się los ludzkości. Cztery lata wojny i wiele ludzkich istnień nie były wystarczające, by wyprowadzić ludzkość ze śmiertelnego impasu. Koloniom udało się jak dotąd odpierać ataki Cylonów, ale nie mogły one osiągnąć ostatecznego zwycięstwa. Sytuacja zmieniła się dramatycznie po nagłym ataku Cylonów i brutalnym zniszczeniu Dowództwa Floty Kolonialnej na Picon. Los ludzkości był w rękach kontradmirała Lucinda Kaina

Funkcje:
Dowódź flotą kolonialną
Projektuj i buduj okręty wojenne za pomocą potężnych broni. Zatrudnij oficerów do ochrony dwunastu kolonii. Do Twojej dyspozycji są różne jednostki bojowe: od lekkiego "Manticore" po wielką klasę "Jupiter".
Legendarne nazwy
Kontynuuj opowieść o uniwersum Battlestar Galactica ™ z Pierwszej Wojny Cylonów, w której pojawią się nowe postacie i znane postacie. Uruchom eskadrę zwiadowców Vipers i Raptor, wykonuj super lekkie loty na Galaxy i podbijaj pole bitwy. Wyjątkowy uniwersum Battlestar Galactica ™ czeka na Ciebie.
Taktyczne bitwy WEGO 3D
Silne bitwy taktyczne w kosmosie - w pełnym 3D. Poprowadźmy flotę okrętów wojennych iw czasie rzeczywistym (z możliwością przerwy) obserwujmy, jak rozwija się bitwa - na tle wspaniałych rodzajów przestrzeni kosmicznej.
Decyzje polityczne
Dowodzisz całą flotą kolonialną ze swojego stanowiska dowodzenia w stoczni Daedalus. Zbuduj flotę i wskocz w czterostronny system Cyrannus. Broń kolonii i nie pozwól wrogości w Kworum dwunastu płomieni, inaczej sojusz się rozpadnie, a Cyloni przejmie na długo.
Zagrożenie Cylonów
Przygotuj się na spotkanie twarzą w twarz z bezlitosnym przeciwnikiem. Chroń się przed eskadrami Cylonów i daj nam śmiercionośne salwy rakietowe z gwiazdolotów. Wasze ściany ogniowe odstraszą ataki hakerów walczących o broń elektroniczną - Vardrayver, a lądowanie odrzuci polecenia pokładowe Cylonów. Otwórz rysunki nowych statków, amunicji i eskadr, które pomogą w walce z nieubłaganym wrogiem.
Połączone siły
Bitwy multiplayer z gwiazdowymi krążownikami, których jeszcze nie widziałeś! Staraj się ograć przeciwników w zaciętych bitwach morskich 1 do 1.

DLC:
Battlestar Galactica Deadlock: Reinforcement Pack
Battlestar Galactica Deadlock: The Broken Alliance

Instalacja:
1. Zamontuj obraz i zainstaluj grę.
2. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z zainstalowaną grą.
3. Graj.

Zmień język na rosyjski, tak jak zwykle, w pliku steam_emu.ini, gdzie parametr Język dla miejsca angielskiego zostanie zmieniony na rosyjski i zapisany.

Wymagania systemowe:
√ System operacyjny: Windows7 / 8/10
√ Procesor: Intel Dual Core 2,0 GHz, AMD Athlon X2 4000+
√ Pamięć: 4 GB
√ Karta graficzna: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5770
√ Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0c
√ Wolne miejsce na dysku twardym: 9 GB


ScreenShots

Battlestar Galactica Deadlock(links update) [v 1.0.41 + 2 DLC] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]
Battlestar Galactica Deadlock(links update) [v 1.0.41 + 2 DLC] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]
Battlestar Galactica Deadlock(links update) [v 1.0.41 + 2 DLC] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]

Battlestar Galactica Deadlock(links update) [v 1.0.41 + 2 DLC] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]Battlestar Galactica Deadlock(links update) [v 1.0.41 + 2 DLC] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 118  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler