Sword Art Online: Fatal Bullet (2018) MULTi11-ElAmigos » ExSite PREMIUM
Sword Art Online: Fatal Bullet (2018) MULTi11-ElAmigos
Dodał: Vanisz   Data: 11-04-2018, 21:53  GRY / PC
Sword Art Online: Fatal Bullet (2018) MULTi11-ElAmigos


Sword Art Online: Fatal Bullet (2018) MULTi11-ElAmigos


Opis:

Sword Art Online: Fatal Bullet to wydane na platformę PC Windows RPG akcji osadzone w klimatach science fiction. Produkcję opracowało studio Dimps znane m.in. z cyklu bijatyk Dragon Ball: Xenoverse.

Zgodnie z tytułem projekt stanowi adaptację popularnej japońskiej multimedialnej marki Sword Art Online, obejmującej m.in. powieści, komiksy i kreskówki. Akcja osadzona jest w niedalekiej przyszłości, w czasach, gdy popularne stały się produkcje MMORPG korzystające z wirtualnej rzeczywistości. Sword Art Online: Fatal Bullet pozwala przenieść się do uniwersum Gun Gale Online, które było trzecią grą zaprezentowaną w oryginalnej serii powieści oraz anime. Osadzona jest ona w klimatach science fiction, a rozgrywka koncentruje się na wykorzystywaniu broni palnej.

Wydane na platformę PC Windows Sword Art Online: Fatal Bullet jest strzelankowym RPG-iem akcji, w którym nasza celność odgrywa równie dużą rolę w potyczkach jak statystyki kierowanej przez nas postaci. Poza różnego rodzaju pistoletami i karabinami dostępnych jest także kilka typów broni białej.

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by CPY). Updated to version 1.1.2 (11.04.2018).


Opis Uploadu:

Waga: 11.51 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.

DLC list: SAO Pack, ALO Pack, Pre-order, Season Pass.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 248  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler